Küçük İşletmeler Artık Banq Uygulamasını Kullanarak Kriptoya Yatırım Yapabilecek

Banq, işletmeler ve diğer kullanıcılar için çok çeşitli kripto yatırım olanakları sağlayan bir kripto platformudur.

Las Vegas merkezli ödeme uygulaması banq , tek bir platform altında birden fazla hesaptan Bitcoin ve Ethereum’a yatırım yapma hizmetini başlattı. Kullanıcılar, iş veya kişisel kullanım için ihtiyaç duydukları kadar alt hesap oluşturabilir ve bunların herhangi birinden veya tamamından kripto alıp satabilir.
Bu çözüm, kullanıcıların kripto yatırımlarını farklı hedefler, farklı insanlar ve farklı varlıklar için ayrı tutmasına olanak tanır.

Özellikle, biri kendi yatırımları için, biri çocuklarına devretmek için, biri bir ortak veya eşle paylaşmak için ve biri de işletmeleri için hazinelerinin bir kısmını Bitcoin veya Ethereum’a yatırmak için bir hesap açabili, aynı zamanda kolayca yönetilebilir. Hepsi ayrı dengelerle tek bir yerden.

Genel olarak, ödeme uygulamaları ve kripto cüzdanları “tek kova”dır, yani tüm işlemler tek bir hesapta gerçekleşir; farklı amaçlar veya farklı kişiler için yapılan kripto bakiyelerini takip ederken kafa karışıklığı yaratmak.

Ayrıca, küçük işletme sahiplerinin küçük işletmeleri adına kripto varlıklarına maruz kalmaları neredeyse imkansız hale getirildi, artık banq kripto ve küçük işletmeler arasındaki boşluğu kapatabiliyor.

“Finansmanın demokratikleştirilmesi, kripto topluluğunun temel kiracısıdır. İnsanların yatırımlarını hem kendileri hem de işleri için organize ve takip etmesi kolay bir şekilde yönetebilecekleri şekilde hem bireylere hem de işletmelere kripto varlıklarına erişim sağlamak bizim için çok önemli” diyor banq’ın CTO’su ve Bitcoin meraklısı Kevin Lehtiniitty.

Platformun yatırım yapmayı bırakma planı yok. Banq için misyon, her türden kriptoyu anlaşılır, erişilebilir ve geniş bir kitleye faydalı kılmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir