Güncelleme Öncesi Bitcoin Cash Sert Yükseliş Yapıyor

15 Mayıs 2021’de gelecek güncelleme ile Bitcoin Cash ağı, bir kaç iyileştirme getirecek bir yükseltme yapılacak ve bununla birlikte 1477$ seviyesine kadar yükseldi. Bu güncellemeler, onaylanmamış işlem limitinin kaldırılmasını, birden çok OP_RETURNS’nin etkinleştirilmesini, çift harcama ispatını uygulanmasını ve CHIP’lerin (Nakit İyileştirme Önerileri) dahil edilmesiyle 8 MB’lik yeni bir madencilik bloğu varsayılan sınır boyutu olarak ayarlanacak.Protokole de yeni spesifikasyon değişiklikleri yapılacak.


Ağda tavsiye edilen değişiklikler, kullanıcıların şu an için bir seferde bu tür 50 işlem sınırını belirleyen onaylanmamış zincirleme işlem sınırının kaldırılmasını talep etmesinden sonra gelir. Gelecek yükseltme, bu sınırı kaldıracak ve parayı bir ödeme çözümü olarak sunan uygulamalar ve internet siteleri için daha yüksek kapasiteli işlemlere olanak tanıyacaktır.


Gelen güncelleme haberi olumlu karşılanıp Asya ticaretinde % 23 ve son 7 günde % + 50 getirisi oldu.
Bu yeni güncelleme ile piyasa değerini bir kez daha 25 Milyar $ ‘ın üzerine çıkarıyor ve anlaşılan yatırımcıların Bitcoin Cash fiyatının Nisan 2018’in en yüksek 1.844 $’ a ulaşacağını merak ediyor olacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir