Orion, Binance Smart Chain İle İşbirliği Yapacak

Orion Protokolü , Orion Bridge ile zincirler arası birlikte çalışabilirliği geliştirmek için Binance Akıllı Zincir (BSC) ile işbirliği yapıyor. Orion, Binance Bridge’i Orion Bridge aracılığıyla ticaret terminaline birleştiren ilk ortak oldu. Sonuç olarak, Orion Protokolü, kullanıcıların BSC üzerindeki ETH ekosisteminde verimli bir şekilde ticaret yapmasını sağlayan ilk protokoldür.

ETH ağ ücretleri ve verimi olmadan ETH varlıklarına erişim sağlar. Orion Protokolü, en gelişmiş likidite toplayıcı üzerine inşa edilmiştir. Her bir kripto borsasının likiditesini tek bir merkezi olmayan platformda toplayacak ve tüm dijital varlık pazarına merkezi olmayan bir ağ geçidi sağlayacak. Sonuç olarak, kripto para birimi, geleneksel finans ve gerçek dünya varlıkları dünyasını birbirine bağlamak için bir protokol geliştiriyorlar.

Orion, Cardano , Polkadot , Fantom , Avalanche , HECO , Elrond ve daha fazlasını entegre etme süreci kapsamında şu anda Ethereum ve Binance Akıllı Zincir üzerine inşa edilmiştir .

Ayrıca, Orion Protokolünün Binance Bridge’in Orion Bridge’e entegrasyonu, bunun Orion Terminalinde sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. Orion’a zaten entegre edilmiş BSC ekosistemi ile Binance Köprüsü’nü Orion Köprüsü aracılığıyla Orion Terminaline entegre etmek, BSC ekosistemi ve ETH arasındaki birlikte çalışabilirliği iyileştirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir